POLITIKA INTEGROVANÉHO SYSTÉMU JAKOSTI A ENVIRONMENTU
SPOLEČNOSTI SATO TANVALD, spol. s r.o.


Rodinná firma SATO TANVALD, spol. s r.o. vznikla na přelomu let 1989 a 1990. V současné době nabízí kompletní služby v oblasti topení, vody, plynu, elektro a staveb, provozuje prodejnu železářství, květinové studio a zajišťuje výrobu reklam a tiskové služby. Dlouhodobé působení na trhu a neustálý růst firmy jsou zárukou profesionálního přístupu ke všem požadavkům a problémům našich zákazníků.


Vedení společnosti SATO TANVALD, spol. s r.o. stanovilo následující politiku integrovaného systému jakosti a environmentálního managementu:

  1. Neustále rozšiřovat počet spokojených zákazníků.
  2. Poskytovat zákazníkům kvalitní a rychlé služby.
  3. Udržet tým kvalifikovaných, odborně způsobilých a pracovně zdatných zaměstnanců, kteří mají zájem na rozvoji společnosti.
  4. Modernizovat infrastrukturu společnosti.
  5. Plnit povinnosti platných právních předpisů a jiných požadavků v oblasti jakosti a ochrany životního prostředí.
  6. Zlepšovat podmínky při pracovních procesech a předcházet tak negativním dopadům na životní prostředí a zaměstnance firmy.


Vedení společnosti se plně ztotožňuje s příslušnými ustanoveními norem. Zavazuje se k plnění požadavků systému managementu jakosti a systému environmentu a je si vědomo nutnosti podpory pro zajištění činnosti procesů obou systémů, jejich měření, monitorování a analyzování, aby bylo dosahováno plánovaných výsledků a neustálého zlepšování.

K plnění této politiky vedení společnosti od svých zaměstnanců očekává důsledné dodržování pravidel a postupů určených systémem jakosti a environmentálního managementu, osobní aktivitu a odpovědnost ve vztahu k požadavkům norem.

Miroslav Tůma - jednatelV Tanvaldu dne 20.7. 2006


Aktuality

PŘIJMEME - HLEDÁME

Přijmeme topenáře - instalatéry vyučené nebo s praxí v oboru. Tel.: 602 440 575
30-10-2015, 10:38:16


reklama - tisk - grafika

zajištění akcí - party servis

IMMERGAS - autorizovaný servis

sherco.cz - enduro, trial, supermotard

Stránky vyrobilo: SATO Tanvald, webmaster
Homepage | Sitemap | Hledání